-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мати мінераловатні
Оголошено тендер
2 032 000.00
UAH
Номер:
3b168fbf86f14274b8b1e90ab0a5bcf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008854-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 032 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мати мінераловатні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14920000-6 Вторинна неметалева відновлена сировина
Дата опублікування:
01.09.2026 14:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 032 000.00 UAH