-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006840-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 16:00)
1 264 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
23
год
12
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
768d1255cfe84c4d87515d1ee5233f4d
Внутрішній номер закупівлі:
30253670
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006840-a
Замовник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гузенко Тетяна Леонідівна 380663586922 tanya_tanya2506@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 264 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:35 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:35 - 17.09.2026 16:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:35 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 264 000.00 Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)