-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено тендер
1 264 000.00
UAH
Номер:
4c16fda896004df6a58b574dcdf2551e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007582-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гімназія № 9 Охтирської міської ради Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33683603
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, Охтирка, ВУЛИЦЯ КОРОЛЕНКА, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 264 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 13:52
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Харчування учнів 1-4 класів
Кількість
4029 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Харчування учнів 5-11 класів
Кількість
7189 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Харчування учнів групи продовженого дня
Кількість
2370 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирка
Сума489 010.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1700 - Виконання заходів за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на покращення якості гарячого харчування та фінансування харчування учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирка
Сума60 435.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяОхтирка
Сума572 355.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд (батьківська плата)
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума142 200.00 UAH