• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільний радіатор

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

16 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
17
год
33
хв
48
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 1c0c798cacee40cfbb4a0216903959b5
Внутрішній номер закупівлі: 30253560
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006740-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Овсієнко Дар′я 380935164364 Daria.Ovsiienko@Ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:31 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:31 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:31 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 14:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 000.00 Автомобільний радіатор