• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Автомобільний радіатор

Оголошено тендер

19 200.00 UAH
Номер: 6a2674d6d3744e1f93380425cbfcc918
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-007603-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 19 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Автомобільний радіатор
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Коваленко А.К.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Дата опублікування: 01.09.2026 13:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума19 200.00 UAH