-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006549-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
2 529 469.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
52
хв
08
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
51c2df412b0243c99c4649772a0f4aeb
Внутрішній номер закупівлі:
30253389
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006549-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733794
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шевченка, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кухар +380969734529 zakypi_mrc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 529 469.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:24 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:24 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:24 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 14:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 529 469.00 Природний газ