-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
3 035 362.80
UAH
Номер:
ee61e529586347629aaef44cb8bec046
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-008143-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733794
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шевченка, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ "ПІВДЕННИЙ БУГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08733794
-
Адреса:
22000, Україна, Вінницька область, м. Хмільник, вул. Шевченка, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 035 362.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
01.09.2026 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
природний газ
Кількість
178000 метр кубічний
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 035 362.80 UAH