• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електророзподільні кабелі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

1 932 560.80 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
05
год
52
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 27f486a24f6148548743e968c7d9545d
Внутрішній номер закупівлі: 30253141
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006327-a   
Замовник: КП "Харківські теплові мережі"
Контактна особа: Олена Друшляк 380503661698 d_olena_htm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 932 560.80 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 14:16 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 14:16 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 14:16 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 932 560.80 Електророзподільні кабелі