-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електророзподільні кабелі
Оголошено тендер
2 319 072.96
UAH
Номер:
86e5544a98414a77ae79ffa340dfd701
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-007913-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 319 072.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електророзподільні кабелі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31320000-5 Електророзподільні кабелі
Дата опублікування:
01.09.2026 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Провід ПВ-3 нг-LS 1,0
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
1020 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід ПВ-3 нг-LS 2,5
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
450 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід ПВ-3 нг-LS 2,5
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
450 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Провід ПВ-3 нг-LS 4,0
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
120 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель КВВГ нг 10х1,5
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
500 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель ВВГ нг 3x4,0
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
500 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель YSLY-JZ 12G1
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель YSLY-JZ 18G1
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель 110 H 5G1,5
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
1278 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель ААШв 3х120–10 (ож)
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
300 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 319 072.96 UAH