-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006075-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 09:00)
23 225.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
03
год
51
хв
33
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
68774417185e441d8ab1c423bcea0697
Внутрішній номер закупівлі:
30252895
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006075-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:04 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:04 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:04 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 11:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 225.00 Лот 1. Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл