-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Оголошено тендер
27 870.00
UAH
Номер:
556c36d2c2b644238f0f2a433bc1c785
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006422-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
27 870.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Примітки:
Назва номенклатурної позиції предмета закупівлі та відповідний код
Вимикач автоматичний 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Вимикач автоматичний 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Вимикач автоматичний 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Вимикач автоматичний 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Вимикач диференційний 31211310-4 Автоматичні вимикачі
Вимикач диференційний31211310-4 Автоматичні вимикачі
Контактор 31211100-9 Комутаційні апарати
Обмежувач перенапруги 31215000-6 Обмежувачі напруги
Щит розподільчий 31213100-3 Розподільні коробки.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
01.09.2026 13:00
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проводиться з метою виконання інвестиційної програми 2025-2026 років Концерну «МТМ».
-
Дата публікації:
01.09.2026 13:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 870.00 UAH