• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький

Завершена

218 289.46 UAH з ПДВ
Номер: 5401a13a2ea341e7a77ca847b64df2cf
Внутрішній номер закупівлі: 30252872
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-006046-a   
Замовник: КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
Контактна особа: Альона СНІЦАР +380984110701 a.snitsar@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45231113-0 Заміна трубопроводівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження): 1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-10-011518-a.
Очікувана вартість: 218 289.46 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Код ДК 021:2015: 45231113-0 Заміна трубопроводів
Кількість 1 послуга
Період постачання до 15.10.2026
Місце постачання м. Хмельницький

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНТЕХМОНТАЖ"
Ціна пропозиції 218 289.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 14:03
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b8d6b3223c4640bbbd3ebb23fe09a000
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-006046-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САНТЕХМОНТАЖ"
Номер договору: 404
Сума договору: 218 289.46 UAH з ПДВ
Сума договору: 181 907.88 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький: 218 289.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 13:56
Статус:
Підписаний
7z
договір 404 (1).7z
pdf
договір 404 (1).pdf