-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Оголошено тендер
218 289.46
UAH
Номер:
b0ee0c45042c407ba8e665f2b198127e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013695-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
07928461
-
Адреса:
29006, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв АТО, буд. 3/1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
07928461
-
Адреса:
29006, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв АТО, буд. 3/1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
218 289.46 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт теплової камери №**, військова частина А**, військове містечко №**, м. Хмельницький
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами та доповненнями).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45231113-0 Заміна трубопроводів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума218 289.46 UAH