-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-006036-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
128 010.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
15
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
319552671f864034b8aecca77614a774
Внутрішній номер закупівлі:
30252862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-006036-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лойченко Ігор Миколайович 0462654506 IGOR.LOYCHENKO@ENERGY.CN.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
128 010.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 14:02 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 14:02 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 14:02 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 010.00 Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків