-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Оголошено тендер
128 010.00
UAH
Номер:
e489cfbe0b0c4bd4a7219d505ba92aa1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-002522-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22815333
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
128 010.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги страхування життя, здоров’я та працездатності водіїв автомобільного транспорту від нещасних випадків
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
01.09.2026 10:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума128 010.00 UAH