-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005219-a
Завершена
2 562 187.76
UAH без ПДВ
Номер:
47c2a0fcbcbe40babc0a42b89c2124db
Внутрішній номер закупівлі:
30252038
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005219-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля, яка не відбулася: UA-2026-08-20-008219-a
Очікувана вартість:
2 562 187.76 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Контактна особа:
Безносюк Віталій Дмитрович 380445360403 kmst@kyivcity.gov.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, вул. Куренівська,16В
Ціна пропозиції
2 562 187.76 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1138e37b78214240a2451c8c77d0c99d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005219-a-a1
Постачальник:
Комунальна організація "Київмедспецтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, вул. Куренівська,16В
Номер договору:
236/1
Сума договору:
2 562 187.76 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва): 2 562 187.76000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 11:00
Статус:
Підписаний