-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Оголошено тендер
2 562 187.76
UAH
Номер:
64bdeaa6fb114aefa35cd68d51d14f63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-004811-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 562 187.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Дата опублікування:
31.08.2026 11:54
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
22 серпня 2026 року було оголошено закупівлю UA-2026-08-20-008219-a (Відкриті торги з особливостями) по закупівлі : 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва) на очікувану суму 2 562 187,76 грн. без ПДВ. Торги відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції. Отже, наступає один із випадків п.13 Особливостей , коли замовнику надається виняткове право на укладення договору про закупівлю без використання електронної системи закупівель, а саме : п.п.6 п.13
-
Дата публікації:
31.08.2026 11:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом закладів охорони здоров’я, що засновані на комунальній власності територіальної громади міста Києва)
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності підприємства
Сума2 562 187.76 UAH