-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вулиця Захисників України (колишня вул. Ткаченка), 35 в селищі Близнюки Лозівського району Харківської області в житловий будинок загальною площею 832 м2 з вбудованими нежитловими приміщеннями. Коригування.» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005204-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
41 294 207.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
08
год
15
хв
20
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
79ab7906da534510a4712a5f57e2d2c6
Внутрішній номер закупівлі:
30252030
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005204-a
Замовник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Сагаровська +380958816406 gsagarovskaa@ukr.net http://bliznjuki-selrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
41 294 207.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 13:19 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 13:19 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 13:19 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴41 294 207.00 «Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вулиця Захисників України (колишня вул. Ткаченка), 35 в селищі Близнюки Лозівського району Харківської області в житловий будинок загальною площею 832 м2 з вбудованими нежитловими приміщеннями. Коригування.» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)