-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вулиця Захисників України (колишня вул. Ткаченка), 35 в селищі Близнюки Лозівського району Харківської області в житловий будинок загальною площею 832 м2 з вбудованими нежитловими приміщеннями. Коригування.» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Оголошено тендер
41 294 207.00
UAH
Номер:
4dfe1f49587d4413a6670de3ad11af00
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-006454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, селище Близнюки, Вул. Незалежності , будинок 39
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
41 294 207.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Реконструкція нежитлової будівлі (гуртожитку) для внутрішньо переміщених осіб за адресою: вулиця Захисників України (колишня вул. Ткаченка), 35 в селищі Близнюки Лозівського району Харківської області в житловий будинок загальною площею 832 м2 з вбудованими нежитловими приміщеннями. Коригування.» (ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
01.09.2026 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опис2026 рік - 32 432 732,20 грн
2027 рік - 8 861 474,80 грн.
Субвенція з місцевого бюджету на формування фонду житла для тимчасового проживання або підтриманого проживання евакуйованих та внутрішньо-переміщених осіб і заходів щодо забезпечення їх житлом у сільській місцевості за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету
Сума41 294 207.00 UAH