-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання, код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-005009-a
Закупівля, що не відбулась UA-2026-08-12-005256-a Публічне посилання на закупівлю: https://zakupivli.pro/gov/tenders/ua-2026-08-12-005256-a/lot-c6eca6082eb940a2b5c54b0563bb8285
Завершена
220 995.00
UAH з ПДВ
Номер:
7e23dea8977647e487a5a14bb493e9ea
Внутрішній номер закупівлі:
30251831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-005009-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Смілянська, буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Осипенко +380472374437 zakupivli1@cherk-consumer.gov.ua https://www.cherk-consumer.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
220 995.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батарея до ДБЖ CSB 12В 7.2 АЧ (GP1272F2)
Кількість
15 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Кулер до корпусу 120мм Arctic P12 Black
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Кулер до корпусу 80мм Arctic P8 Silent
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Концентратор USB 2.0 to 4*USB2.0 Maxxter HU2A-4P-01USB 2.0 Type-A на 4 порти, метал, сріблястий
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Концентратор 2*USB3.0 metal Maiwo KC010 (USB 3.0)
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Модуль пам'яті DDR3 4GB 1600 MHz ATRIA UAT31600CL11K1/8
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Кабель подовжувач для USB Cablexpert CCP-USB2-AMAF-6 USB 2.0, A-тато/А-мама, 1.8 м
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Веб камера A4Tech PK-910 H HD
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Динаміки акустична система Esperanza Folk (EP122)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Клавіатура A4Tech KK-3 USB Black
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Мишка USB A4Tech OP-560NU
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
USB накопичувач (флешка) 64GB Kingston 64GB DataTraveler USB 3.2 або аналог
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Мережевий фільтр живлення Patron 3.0 m 3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток
Кількість
20 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Мережева карта Wi-Fi Wi-Fi TP-Link TL-WN821N
Кількість
2 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Wi-Fi розетка TP-Link Tapo P110 (2-pack)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS 750VA LCD SMT750IC
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E G2 700VA USB (5E700UI)
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Монітор 24" Samsung LS24D360GAIXUA
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Монітор 27" Samsung LS27D390GAIXUA
Кількість
10 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ СМІЛЯНСЬКА, будинок 120
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА "МЕГА СТАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22803544
-
Контактна особа:
+380472520550
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 242 А кімната 802
Ціна пропозиції
220 995.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 13:04
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6fa921ead07f416ca1acd4a09eb7b602
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-005009-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІРМА "МЕГА СТАЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22803544
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА будинок 242 А кімната 802
Номер договору:
380
Сума договору:
220 995.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
184 162.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 12:42
Статус:
Підписаний