-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання, код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
220 995.00
UAH
Номер:
77445ca21bae491487e22042fdcdb655
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013486-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Смілянська, буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40333440
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Смілянська, буд. 120
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
220 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерне обладнання, код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки:
Підпункт 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-12-005256-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.08.2026 16:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Батарея до ДБЖ CSB 12В 7.2 АЧ (GP1272F2)
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Кулер до корпусу 120мм Arctic P12 Black
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Кулер до корпусу 80мм Arctic P8 Silent
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Концентратор USB 2.0 to 4*USB2.0 Maxxter HU2A-4P-01USB 2.0 Type-A на 4 порти, метал, сріблястий
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Концентратор 2*USB3.0 metal Maiwo KC010 (USB 3.0)
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Модуль пам'яті DDR3 4GB 1600 MHz ATRIA UAT31600CL11K1/8
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Кабель подовжувач для USB Cablexpert CCP-USB2-AMAF-6 USB 2.0, A-тато/А-мама, 1.8 м
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Веб камера A4Tech PK-910 H HD
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Динаміки акустична система Esperanza Folk (EP122)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Клавіатура A4Tech KK-3 USB Black
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Мишка USB A4Tech OP-560NU
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
USB накопичувач (флешка) 64GB Kingston 64GB DataTraveler USB 3.2 або аналог
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Мережевий фільтр живлення Patron 3.0 m 3*1.5mm2 (SP-1653) 5 розеток
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
Мережева карта Wi-Fi Wi-Fi TP-Link TL-WN821N
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Wi-Fi розетка TP-Link Tapo P110 (2-pack)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Пристрій безперебійного живлення APC Smart-UPS 750VA LCD SMT750IC
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E G2 700VA USB (5E700UI)
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Монітор 24" Samsung LS24D360GAIXUA
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Монітор 27" Samsung LS27D390GAIXUA
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412010 - Керівництво та управління у сфері безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
Сума220 995.00 UAH