• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)

1 349 880.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
54
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a18da3be257c4a2c8e36e5fc354c8747
Внутрішній номер закупівлі: 30251722
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004895-a   
Замовник: ЧОРНОПОТОКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Дячук Марія Степанівна 380686488090 emsi07051988@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 349 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 12:56 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 12:56 - 17.09.2026 13:00
Період оскарження: 01.09.2026 12:56 - 14.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 349 880.00 Послуги із організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради зо кодом ДК 021:2015-55320000-9 "Послуги з організації харчування" конкретна назва (55321000-6 послуги з готування їжі)