-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Оголошено тендер
1 349 880.00
UAH
Номер:
c29670440e07413e9b9224115f1796b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-015904-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧОРНОПОТОКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805396
-
Адреса:
78461, Україна, Івано-Франківська область, Чорний Потік, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 388 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧОРНОПОТОКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23805396
-
Адреса:
78461, Україна, Івано-Франківська область, Чорний Потік, ВУЛИЦЯ Б.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 388 Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 349 880.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
31.08.2026 22:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписФінансування за рахунок коштів субвенції з державного бюджету здійснюється на забезпечення харчуванням учнів 1–4 та 5–11 класів Чорнопотоківського ліцею Делятинської селищної ради: КЕКВ 2230 «Продукти харчування»; ТПКВКМБ 1021; КПК 2211360 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти»
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 109 430.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписСпівфінансування за рахунок коштів місцевого бюджету відповідно до Рішення сесії Делятинської селищної ради №2772-70/2026 від 26.08.2026року здійснюється на забезпечення харчуванням учнів 1–4 та 5–11 класів Молодківського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області : КЕКВ 2230 «Продукти харчування»; ТПКВКМБ 1021
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧорний Потік
Сума240 450.00 UAH