• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Послуги з ремонту і технічного обслуговування кранової установки на шасі КАМАЗ-5511 КС-55731» (спецпризначення)

Завершена

64 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 01fd4353e47747f6990c48df5549c7dd
Внутрішній номер закупівлі: 30251639
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004800-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
Контактна особа: Куксенкова Христина В′ячеславівна 380633977741 zakup23zmo@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі, яка не відбулась - UA-2026-08-19-004245-a
Очікувана вартість: 64 200.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування кранової установки на шасі КАМАЗ-5511 КС-55731» (спецпризначення)
Код ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.12.2026
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство Міністерства оборони України "ІНВЕСТЖИТЛО"
Ціна пропозиції 64 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:51
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: fb0548dfe2cb40e98e81f9c3bfd07d14
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-004800-a-a1
Постачальник: Державне підприємство Міністерства оборони України "ІНВЕСТЖИТЛО"
Номер договору: 173-26
Сума договору: 64 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 53 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 01.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування закупівлі.pdf
pdf
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника ДП (1).pdf
pdf
Договір 173-26.pdf