-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування кранової установки на шасі КАМАЗ-5511 КС-55731» (спецпризначення)
Оголошено тендер
64 200.00
UAH
Номер:
91496e3669594d3e8cea0f06b90088c3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011715-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
64 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування кранової установки на шасі КАМАЗ-5511 КС-55731» (спецпризначення)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
31.08.2026 15:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підпункт 6 пункту 13 Постанови Кабміну Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування". Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Ідентифікатор закупівлі, яка не відбулась - UA-2026-08-19-004245-a
-
Дата публікації:
31.08.2026 15:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з ремонту і технічного обслуговування кранової установки на шасі КАМАЗ-5511 КС-55731» (спецпризначення)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума64 200.00 UAH