• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 “90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків” (Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/)

Завершена

8 346.00 UAH з ПДВ
Номер: 6f2ea9c9874f495bab12321949a873b5
Внутрішній номер закупівлі: 30251459
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004623-a   
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 8 346.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/ (кошти загального та спеціального фонду державного бюджету), (закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями (підпункт 6 пункту 13 Особливостей))
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 52 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Вінницька область, м. Гнівань На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ"
Ціна пропозиції 8 346.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 12:41
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: db8819cd8a9e4525a295b3a2f4459a5d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-004623-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ"
Номер договору: 118/1036
Сума договору: 8 346.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 955.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 12:37
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 118_1036 від 31.08.2026р.pdf