• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 “90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків” (Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/)

8 346.00 UAH з ПДВ
Номер: db8819cd8a9e4525a295b3a2f4459a5d
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-004623-a-a1
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГНІВАНЬВОДОПОСТАЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Номер договору: 118/1036
Дата підписання: 31.08.2026 12:37
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору: 8 346.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 391.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/ (кошти загального та спеціального фонду державного бюджету), (закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями (підпункт 6 пункту 13 Особливостей))
Код ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
Кількість 52 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання Україна, Вінницька область, м. Гнівань На карті