• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021:2015:15110000-2 – М’ясо)

Постачання в заклади освіти Букачівської громади, Інтервальність поставок - орієнтовно 2 рази в тиждень згідно заявок.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)

378 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
03
год
08
хв
54
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: e8d12375253248b6ba10dfab2c7bc17a
Внутрішній номер закупівлі: 30250862
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-004007-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Винник +380637078400 svitlanavinnik7@gmail.com http://bukachivska.gromada.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 378 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 12:07 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 12:07 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження: 01.09.2026 12:07 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 17.09.2026 13:53

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴378 000.00 М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021:2015:15110000-2 – М’ясо)