-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021:2015:15110000-2 – М’ясо)
Оголошено тендер
453 600.00
UAH
Номер:
f4c798f3b03940ccaf2899db3b11ccfd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-004873-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432369
-
Адреса:
77065, Україна, Івано-Франківська область, смт. Букачівці, вул. Чорновола В., будинок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БУКАЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44432369
-
Адреса:
77065, Україна, Івано-Франківська область, смт. Букачівці, вул. Чорновола В., будинок 26
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
453 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М’ясо свинини, філе куряче (код за ДК 021:2015:15110000-2 – М’ясо)
Примітки:
Постачання в заклади освіти 2 рази в тиждень.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
01.09.2026 11:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
філе куряче
Кількість
1200 американська кварта для рідин
Період постачання
(не задано)
м'ясо свинини
Кількість
600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяБукачівська
Сума453 600.00 UAH