-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003684-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
488 333.33
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
01
год
26
хв
54
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
f16ab01bf33e44419f48609a4cf051f8
Внутрішній номер закупівлі:
30250535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003684-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
488 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:51 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:51 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:51 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 15:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴488 333.33 Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м