-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Оголошено тендер
586 000.00
UAH
Номер:
37fc5363613e4206af406f3f126ab239
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-004675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
586 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частини
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
01.09.2026 11:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Елементи спортивно-ігрових майданчиків зі встановленням: Спортивний модуль з баскетбольними кільцями та футбольними воротами 10х16м
Кількість
1 одиниця
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяСаксаганський
Сума586 000.00 UAH