• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Ізолятори та ковпачки в асортименті

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 12:00)

286 466.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
21
год
46
хв
18
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: dd582b569421487bb90e095a04750dc5
Внутрішній номер закупівлі: 30250153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-003297-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 286 466.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 11:37 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 11:37 - 17.09.2026 12:00
Період оскарження: 01.09.2026 11:37 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 13:23

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 466.00 Ізолятори та ковпачки в асортименті