• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ізолятори та ковпачки в асортименті

Оголошено тендер

343 759.20 UAH
Номер: a6c52ad1e7384842bf2e4f769a5f4c93
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-003730-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 343 759.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ізолятори та ковпачки в асортименті
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (у.о. Смагула Р.М.)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 01.09.2026 11:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума343 759.20 UAH