-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Тренажерний комплекс Тренажер Т1 механізованого відділення
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003260-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 13:00)
735 900.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
22
год
54
хв
49
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d06e5159c28e497cab0421fe4f4fc92d
Внутрішній номер закупівлі:
30250128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003260-a
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Лисиця Лариса Володимирівна 380679732313 loralissa79@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дійАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
735 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:39 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:39 - 17.09.2026 13:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:39 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 13:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴735 900.00 Тренажерний комплекс Тренажер Т1 механізованого відділення