-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тренажерний комплекс Тренажер Т1 механізованого відділення
Оголошено тендер
735 900.00
UAH
Номер:
121c4986c4834893b7ca985bf11e904b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-003833-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 9938 Державної прикордонної служби України 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321736
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
735 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тренажерний комплекс Тренажер Т1 механізованого відділення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35740000-3 Симулятори бойових дій
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
01.09.2026 11:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тренажерний комплекс Тренажер Т1 механізованого відділення
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума735 900.00 UAH