-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 — Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-003264-a
Завершена
699 233.76
UAH з ПДВ
Номер:
4b57049575ef4ebf84e78ace48892f10
Внутрішній номер закупівлі:
30250119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-003264-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Малієнко Світлана 380612244337 malienko0811@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
699 233.76 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кабель ВВГнг-LS 4х150
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
На карті
Кабель KВВГнг-LS 7х1
Кількість
80 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
На карті
Наконечник мідний луджений кабельний JG-150
Кількість
128 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «БІОЛАЙТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34564679
-
Контактна особа:
Рябчук Людмила Василівна 380684519109 office@biolight.com.ua
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, буд. 3 приміщення 113
Ціна пропозиції
699 233.76 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6289183590524148b330252b168dc4c7
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-003264-a-a1
Постачальник:
ТОВ «БІОЛАЙТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
34564679
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, буд. 3 приміщення 113
Номер договору:
3300/26
Сума договору:
699 233.76 UAH з ПДВ
Сума договору:
582 694.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний