-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
699 233.76
UAH
Номер:
48171c1d96b54cf5aa07e7ff3f313fe3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-001620-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
699 233.76 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабелі та супутня продукція
Примітки:
не відбулись відкриті торги з особливостями № UA-2026-07-24-004619-a
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
28.08.2026 09:48
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
не відбулись відкриті торги з особливостями № UA-2026-07-24-004619-a
-
Дата публікації:
28.08.2026 09:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кабель ВВГнг-LS 4х150
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
100 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Кабель KВВГнг-LS 7х1
×
-
УКТ ЗЕД:
8544499500 ----- для напруги понад 80 В, але менш як 1000 В
Кількість
80 метр
Період постачання
до 31.12.2026
Наконечник мідний луджений кабельний JG-150 128 шт
×
-
УКТ ЗЕД:
8536901000 -- з’єднувальні пристрої та контактні елементи для проводів і кабелів
Кількість
128 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума699 233.76 UAH