-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002780-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
11 408.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
07
год
12
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d95f33639e8c47bd8c8e206c00c12f09
Внутрішній номер закупівлі:
30249651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002780-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галушка Олег Анатолійович 380951340694 oleh.halushka@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 408.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:16 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:16 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:16 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 11:02
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴744.00 Лот 1 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Адміністративного персоналу Миргородського надлісництва
- Лот №2 ₴1 488.00 Лот 2 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Комишнянське лісництво
- Лот №3 ₴1 736.00 Лот 3 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Гоголівське лісництво
- Лот №4 ₴868.00 Лот 4 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Яреськівське лісництво
- Лот №5 ₴744.00 Лот 5 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Великобагачанське лісництво
- Лот №6 ₴868.00 Лот 6 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Псільське лісництво № 1
- Лот №7 ₴1 116.00 Лот 7 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Приміське лісництво
- Лот №8 ₴868.00 Лот 8 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Хорольське лісництво
- Лот №9 ₴496.00 Лот 9 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Оржицьке лісництво
- Лот №10 ₴372.00 Лот 10 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Ново-Орлицьке лісництво
- Лот №11 ₴744.00 Лот 11 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Салівське лісництво
- Лот №12 ₴992.00 Лот 12 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Кобеляцьке лісництво
- Лот №13 ₴372.00 Лот 13 Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва Кишенське лісництво