-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва
Оголошено тендер
13 689.00
UAH
Номер:
77a1cc82d4f641439f125bae204fbbaf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-002748-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
13 689.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення щозмінних передрейсових медичних оглядів водіїв транспортних засобів Миргородського надлісництва
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування:
01.09.2026 10:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума13 689.00 UAH