-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-002725-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 09:00)
202 985.70
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
19
год
59
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
8976e2670cb241ed87248452712750f8
Внутрішній номер закупівлі:
30249595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-002725-a
Замовник:
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38362755
-
Адреса:
61054, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Зубенка Владислава будинок 4
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Євген Денисенко +380982264824 denvsmns@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
202 985.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 11:14 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 11:14 - 17.09.2026 09:00
Період оскарження:
01.09.2026 11:14 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 18.09.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴202 985.70 Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))