• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))

Оголошено тендер

243 582.84 UAH
Номер: 13175dadcdfd4082850826846f216a7f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-09-01-003447-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 243 582.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональні комп’ютери (ДК 021:2015 – 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина))
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.09.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума243 582.84 UAH