• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Офісні меблі (Івано-Франківська область)

Завершена

5 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d41ca5f1ecae45beabf9def3fb5cfd47
Внутрішній номер закупівлі: 30249363
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002491-a   
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Контактна особа: Морозова Олена Степанівна 380953756421 zakup221@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Закупівля: UA-2026-08-17-005663-a
Очікувана вартість: 5 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл письмовий (комп'ютерний)
Код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 77300, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Олекси Тихого, 10 На карті
Приставка до письмового столу
Код ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
Кількість 1 штука
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 77300, Україна, Івано-Франківська область, Калуш, вул. Олекси Тихого, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕБЛІ ПЛЮС"
Ціна пропозиції 5 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 11:04
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: c1ce8f0bcb65444f9877419e4fb4407e
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-01-002491-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕБЛІ ПЛЮС"
Номер договору: 43-з
Сума договору: 5 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Стіл письмовий (комп'ютерний): 2 500.00000 UAH без ПДВ
Приставка до письмового столу: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Витяг ЄДРПОУ (Кінц.бенефіціар ТОВ Комфортмебліплюс).pdf
pdf
ЗВІТ лот 3 UA-2026-08-17-005663-a-report.pdf
pdf
Обгрунтування пп.6 п. 13 лот 3 (6000).pdf
pdf
Дог. № 43-з (стіл та приставка).pdf
pdf
ОГОЛОШЕННЯ.pdf