-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Офісні меблі (Івано-Франківська область)
17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 3, очікуваною вартістю 5000,00 грн без врахування ПДВ, а всього кошторисних призначень 6000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп, 6 п. 13 Особливостей за № 43-з від 31.08.2026 р
5 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c1ce8f0bcb65444f9877419e4fb4407e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-002491-a-a1
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Контактна особа:
Морозова Олена Степанівна 380953756421 zakup221@ukr.net
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ МЕБЛІ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37581477
-
Адреса:
76014, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця ДЖОХАРА ДУДАЄВА, будинок 33
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Стіл письмовий (комп'ютерний): 2 500.00000 UAH без ПДВ
Приставка до письмового столу: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Приставка до письмового столу: 2 500.00000 UAH без ПДВ
Опис:
17 серпня 2026 р. Філією Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області було оголошено відкриті торги у порядку визначеному Особливостями на закупівлю товару «Офісні меблі (Івано-Франківська область)» згідно коду ДК 021-2015: 39130000-2 «Офісні меблі» - 3 лоти, в тому числі лот № 3, очікуваною вартістю 5000,00 грн без врахування ПДВ, а всього кошторисних призначень 6000,00 грн з урахуванням ПДВ, які були відмінені через неподання жодної тендерної пропозиції, що підтверджується звітом про результати проведення процедури закупівлі № UA-2026-08-17-005663-a, що додається. Укладено договір за пп, 6 п. 13 Особливостей за № 43-з від 31.08.2026 р
Номер договору:
43-з
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Сума договору:
5 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стіл письмовий (комп'ютерний)
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026
Приставка до письмового столу
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 31.12.2026