• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 10:00)

805 609.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
04
хв
02
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: d0ec5bd610614a0ca84338c1b963dadd
Внутрішній номер закупівлі: 30249294
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-01-002418-a   
Замовник: Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
Контактна особа: Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 805 609.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 01.09.2026 11:01 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 01.09.2026 11:01 - 17.09.2026 10:00
Період оскарження: 01.09.2026 11:01 - 14.09.2026 00:00
Аукціон: з 18.09.2026 12:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴805 609.00 Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041