-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041
Оголошено тендер
949 405.00
UAH
Номер:
820800b8098e4cf1982403e6cf422107
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-003051-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
949 405.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.09.2026 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту покрівлі гуртожитку №5 Державної установи "Криворізька виправна колонія (№80)" (інв.№10320003) за адресою: вулиця Шиферна 3, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50041
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума949 405.00 UAH