-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Міксер, вакууматор
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001629-a
Завершена
48 004.80
UAH з ПДВ
Номер:
9d36270ccb1d498c91902b5542f4c13b
Внутрішній номер закупівлі:
30248520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001629-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00135390
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, 04053, м.Київ, Шевченківський район, ПРОВУЛОК НЕСТОРІВСЬКИЙ, будинок 3-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Косяк Людмила 380677476007 liudmyla.kosiak@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації (UA-2026-07-10-001194-a)
Очікувана вартість:
48 004.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСтроки оплати Товару (партії Товару): протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідної (-их) видаткової (-их) накладної (-их) (у випадку, якщо Постачальником Товару є резидент України) або акту (-ів) приймання-передачі Товару (у випадку, якщо Постачальником Товару є нерезидент України).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Опис. Умови поставки: ІНКОТЕРМС-2020, DDP склад призначення для резидентів. Транспортні витрати по доставці товару в місце призначення (при умовах поставки DDP) включені в ціну товару. Строк поставки товару: протягом 30 календарних днів з дати укладання договору
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакувальник вакуумний в комплекті, а саме: Пакувальник вакуумний Lavezzini Mini Mini-1шт; Пакет Lavezzini Gofer 150x350 (пакунок)-2шт; Пакет Lavezzini Gofer 250x350 (пакунок)-2шт
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Міксер погружний Fama FM250VVC200 Combi
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАБЛІК СЕКТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205105
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
48 004.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 10:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
42d0ebc0a5aa4beaae5124df1e481597
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-001629-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАБЛІК СЕКТОР»
×
-
Код ЄДРПОУ:
43205105
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
13/4059-МТР/26
Сума договору:
48 004.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
40 004.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.03.2027 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний