• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Міксер, вакууматор

Оголошено тендер

48 004.80 UAH
Номер: 245e3bdc47ef476c83fe7308638063ee
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-004985-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 48 004.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Міксер, вакууматор
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до підпункту 6 пункту 13 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 у.о. Ковальчук Д.О
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 12.08.2026 11:35
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума48 004.80 UAH