-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
26Т-760_39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001563-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 17.09.26 00:00)
74 186.10
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
11
год
23
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
3b43cb00f75a47418f777e59ff2ca266
Внутрішній номер закупівлі:
30248463
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001563-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Лазарчик +380661280417 viktoriia.lazarchyk@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 186.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.09.2026 10:20 - 14.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.09.2026 10:20 - 17.09.2026 00:00
Період оскарження:
01.09.2026 10:20 - 14.09.2026 00:00
Аукціон:
з 17.09.2026 13:57
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 186.10 39830000-9 Продукція для чищення (Засоби для миття та чищення в асортименті)