-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засоби для миття та чищення в асортименті
Оголошено тендер
89 023.32
UAH
Номер:
5579279ba3ab44ddb81b9bee316afb61
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-01-001730-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
89 023.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби для миття та чищення в асортименті
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищення
Дата опублікування:
01.09.2026 10:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума89 023.32 UAH