-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (Деревина дров’яна, 1 групи, колоті)
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-001559-a
Активна
149 216.00
UAH з ПДВ
Номер:
bd536083df794634a68c155788a4f6cb
Внутрішній номер закупівлі:
30248446
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-001559-a
Замовник:
КП "Козятинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Козятинської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41783594
-
Адреса:
22100, Україна, Вінницька область, місто Козятин, вулиця Незалежності, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настичук Наталія Леонідівна +380631035012 ofisms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
149 216.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за поставлений товар проводяться Замовником після відвантаження Товару за адресами, що зазначені в п. 5.3. Договору і згідно представлених Постачальником відповідних накладних (специфікація відповідає договору) та інших супроводжувальних документів на відповідну продукцію згідно із законодавством, протягом 7-ми банківських днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписРозрахунки за поставлений товар проводяться Замовником після відвантаження Товару за адресами, що зазначені в п. 5.3. Договору і згідно представлених Постачальником відповідних накладних (специфікація відповідає договору) та інших супроводжувальних документів на відповідну продукцію згідно із законодавством, протягом 7-ми банківських днів.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
5 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22141, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Махаринці, вул. 9 Травня, 1
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
2 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22145, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Сигнал, вул. Космонавтів, 24
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
4 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22142, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Титусівка, вул. Героїв Майдану, 36
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
5 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22140, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Сестринівка, вул. Грушевського, 18
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
5 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22153, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Флоріанівка, вул. Кордишівська, 10
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
5 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22109, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Іванківці, вул. Шкільна, 1
На карті
Деревина дров’яна, 1 групи, колоті
Кількість
6 метр кубічний
Період постачання
до 30.09.2026
Місце постачання
22146, Україна, Вінницька область, Хмільницький р-н, с. Кордишівка, вул. Героїв Майдану, 3
На карті
Інформація про скасування
Номер:
21840f4497224a4196e4297e511fe503
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Причини скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Дата опублікування:
01.09.2026 11:42
Статус:
Чернетка